Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholista vagyok és pánikbet...

Alkoholista vagyok és pánikbeteg félek az élettől de mégjobban a haláltól, viszont más sem jár az eszemben?

Figyelt kérdés
elég rosz körülmények között nőttem fel, az sem segített hogy megtanultam a nyomorral eggyütt élni. számtalanszor próbáltam új életet kezdeni erősnek lenni de sajnos eddg mind sikertelen volt. 5 évvel ezelőtt megpróbáltam végt vetni az életemnek.csak azért élek még mert rámtalált egy nő és kihívta a mentőket. Azóta is félek a haláltól nem próbálnám meg újra, viszont pánikbeteg lettem, és nem látom értelmét az életnek. anyám hazudozik az igazi apámról amióta csak az eszemet tudom. a perverz nevelőapám nevelt fel, akit fel is jelentettem 15 éves koromban de mivel nem rajzoltam rá a családi képre ezért az akkori pszihológus szerint hazudtam semmi nem lett belőle... amivel szépen lassan me is békéltem mint ahogy azzal is hogy anyám szart az egészre. van egy súlyosan fogyatékos nővérem. és egy bátyám aki minden veszekedésért engem okolt sokszor meg is vert, persze anyámat ez sem érdekelte.és még csak a negyedénél sem tartok. segítséget szeretnék kérni. nincsenek barátaim. senkit sem érdekel a nyomorom. senki sem halgat meg és pszihológusra nem futja. csak beszélgetni szeretnék valakivel. köszönöm a segítséget. 25/L

2017. szept. 3. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szomorú. Aki alkoholista, az valami elől menekül. (nem felmentés!)Míg az alkohol mámorában úszol, elfelejted a bajokat, és ezért Téged is kerülnek a normális emberek.

Mert ítélkezni nagyon könnyű, megtalálni a kivezető utat pedig néha (?) szinte reménytelen. Pszichológusra nekem sem telik,kértem időpontot a területileg illetékes szakrendelésre. Várakozási idő: fél év...Mert már én is az őrület határát súrolom. Vannak barátnőim,akiket felhívhatok, és mégis állok a szakadék szélén. Tegnap már felhívtam a lelki segélyszolgálatot, amit még sosem tettem, de kényszert éreztem, hogy valaki hasznos tanácsokat adjon, vagy legalább válaszoljon a miértekre.

Próbáld meg: 116-123. Ingyenes. Az erő legyen velünk!

2017. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kÖszi. ma egész jó napom van. csak 1-2szer jutott eszembe az élet értelmetlensge. a számot mentem.
2017. szept. 4. 19:07
 3/3 anonim válasza:
nekem apukám alkoholista, 59 éves...2 bátyja ebbe halt bele, fogalmam sincs, hogy beszéljek/beszéljünk vele hogy dokihoz kellene mennie, anya már próbálta, de nem hallgat rá
2017. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!