Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek menjek sürgősségire?

Szerintetek menjek sürgősségire?

Figyelt kérdés
Szklerozis multiplexem van amire rebif injekciot kapok kétnaponta. Mindig lazas vagyok tőle aznap este de másnap nem igazán szoktam. Most viszont két napja lazas vagyok Es mar 3 flectort ittam de max egy orara megy le a lazam. Most iszok egy zsálya teat hátha az segít. Ha meg most sem megy lejjebb menjek el a surgossegire? Láz mellett befagadt a torkom alig birok nyelni Es borzasztóan fajnak a vegtagjaim mozogni sem birok. Koszi a válaszokat elore is

2017. szept. 5. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy be kell menni, hívd fel az orvosodat.
2017. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy őt nem elérni telefonon mert nem szereti felvenni Aztan Emailba tudok neki csak irni amire legalabb két nap mire valaszol
2017. szept. 5. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak próbálkozz. Az ügyeletet is felhívhatod, telefonon is tudnak véleményt mondani.
2017. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az általános közérzeted jónak mondható, akkor nem kell bemenni.

A rosszul vagy/gyenge vagy akkor is a saját orvosodnál kezdj.


Ha romlik az állapotod és semmi nem használ, na akkor bemehetsz a sürgősségire.

Ha jobban leszel, mindenképpen tájékoztasd az orvosodat a tüneteidről.

2017. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a sürgősségire kell menned, hívd föl az orvosod. Ha súlyosbodik, akkor lehet
2017. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!