Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S.! Lebetegedtem, és...

Xyza8 kérdése:

S. O. S.! Lebetegedtem, és két nap múlva van az esküvőm! Mit tegyek? A tünetek enyhe hőemelkedés (37, 0), torokfájás, gyengeség, rossz közérzet. Köhögés, tüsszögés nincs.

Figyelt kérdés
Ha nem múlik el most szombatig, akkor hogyan/mivel tudom legalább a közérzetemet felturbózni egy rövid időre? Nem érdekel, ha amiatt utána rosszabbodna, nem rögtön megyünk nászútra, csak aznap legyek jól legalább egy fél napra.

2017. szept. 7. 09:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
...és azért vigyél magaddal pár energiaitalt is, bár nem szeretem, sőőőőt, irtom magam körül, de néha jól jön- pl. futáskor..
2017. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt! :))
2017. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#22 Köszi az érdeklődést, szerencsére minden oké volt, szerintem ilyen felfokozott állapot esetén a szervezet turbó üzemmódba kapcsol és hamarabb meggyógyul. Lúgósító teakeverék megszüntette péntek estére a kimart érzetet a torkomban, szombat reggelre meg majdnem minden más tünet is elmúlt vagy minimálisra csökkent, csak az orrom alatti kipirosodás maradt meg, amit bár a smink eltakart, de mivel a ceremónia alatt 10 perc után elérzékenyültem és ki kellett fújni az orrom, már nem takarta ott a smink... :D na, annyi baj legyen, de az biztos, hogy értem már, miért nem látok soha beteg menyasszonyt, nem kell csodaszer, csak az a felemelő tudat, hogy itt most valami különleges és megismételhetetlen fog történni. :) Köszi mégegyszer mindenkinek!
2017. szept. 11. 13:20
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia :) Gratulálok, ismét:)

Ez tényleg így van! már csak a tegnapi félmaratonból kiindulva..

Szerintem allergiás vagy, amúgy..

2017. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem pl alacsony a testhőm alapbol 34 fok körül mozog nallam 37 fok már hőemelkedés. nem teljesen igaz hogy a 37 nem hőemelkesés testhőtől függ
2017. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!