Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan ápoljátok a rosacea...

Hogyan ápoljátok a rosacea nevű bőrbetegség miatt gyulladt bőrt?

Figyelt kérdés
3 napja szedem a kapszulàt, meg kenőcsöt is kaptam,de semmi vàltozàs.Eddig mèg soha nem volt ilyen problèmàm,holnap megyek vèrvètelre,a bőrgyògyàsz küldött be.De aggaszt hogy nem javultam,fèlek ìgy maradok.

#arcápolás #rosacea #bőrgyulladàs
2017. szept. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az érintett terület napi kétszeri alkoholos letörlését. Egyesek feltételezik, hogy demodex szőrtüsző atka okozza, ellene meg jó az alkohol.
2017. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Ebben a betegségben szenvedek én is.

Van egy fórum:

[link]


Itt olvasgass nagyon sok hasznos érdekes dolgot írnak.

Valószínű sosem fogsz ebből meggyógyulni, csak tünetmentes lehetsz. :/

2017. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K Tü válasza:
Nagyon sok mindent kipróbáltam én is, nekem eddig az Alksebor krém használt, de van, amikor már sajnos az sem, a legújabb gyógymód, ami bevált és enyhíti a tüneteket, az a tyúkhúros arcpakolás (friss tyúkhúr + olívaolaj összeturmixolva, rá az arcra kb 20 percig, majd langyos vízzel lemosni), és a tyúkhúrból teát is főzök, érösszehúzó hatással rendelkezik. Kerülni kell a túl forró, csípős, fűszeres ételeket, italokat, meg a cukrot is, amennyire csak lehet
2018. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!