Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inzulin rezisztencia terhelése...

Inzulin rezisztencia terheléses vizsgalatra megyek 1-2 héten belül. Tudja e befolyásolni a vizsgálat eredményét az ha addig nem eszek cukrot es lisztet?

Figyelt kérdés
Régóta furcsán érzem magam ezért elkezdtem kivizsgálásokra járni eddig eredménytelen volt minden. Azonban régóta fontolgatom az egészséges életmódot. El is kezdtem nem eszek cukrot, lisztet es egyre jobban érzem magam. Az lenne a kérdésem hogy a vizsgálatig egyek e úgy mint régen vagy folytathatom az egészséges táplálkozást? Nem e leszek rosszul attól a cukros löttől hogy hirtelen megint cukorral bombázom a testem, illetve tudja e befolyásolni az eredményeimet?

2017. szept. 14. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!