Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Tompa, állandó jellegű...

SOS! Tompa, állandó jellegű mellkasi fájdalom a szegycsont körül, nem sugárzott át sehova. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn egy barátommal kondiztunk, nem teljes kifulladásig, csak erősítő gyakorlatokat végeztünk. Szerda hajnalban erős mellkasi fájdalomra ébredtem, ami csak a szegycsont körüli részt érintette. Voltam dokinál, volt ekg, vérvétel, és szívizom elváltozásnak nem találták nyomát, és hazaküldtek, hogy semmi bajom, kerüljem a fizikai aktivitást. Most 2-3 napra rá megint előjött, csak most állandó jellegű, és ráadásul még meg is vagyok fázva, vagy valami hasonló, mert hőemelkedésem, torokgyulladásom és fejfájásom van, és az orrom is tele van.

Mi lehet ez? Köszi a segítséget :)



2017. szept. 16. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a megerőltetéstől fáj, erős izomláz esetleg nyomás érte vagy zúzódott az adott rész. A megfázással szerintem különösebben nem függ össze, ha rosszul érzed magad nagyon, akkor mindenképpen menj vissza az orvoshoz.
2017. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!