Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan félrebeszélek,...

Folyamatosan félrebeszélek, néha tompa a gondolkodásom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy nap többször is félrebeszélek pl.: Azt akarom mondani, hogy köszömöm az ebédet ehelyett, köszömöm a reggelit mondok. Van amikor egy társalgás közben nem jutnak eszembe a szavak. Viszont olyan is gyakra van, hogy egyszerűen nem tudok megszólalni. Általában az e és az i betűnél van. Amikor mondat kezdés. Nagyon kell erőlködnöm ahhoz, hogy megszólaljak. Mi lehet ez?? 14/l

2017. szept. 19. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Neurológiai probléma, vagy központi idegrendszeri probléma.
2017. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Halálos?? Vagy ha nem zavar annyira akkor el lejet tekinteni mellette?
2017. szept. 19. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de már a kommentedből is látszik, hogy van valami gond. Helyesen: El lehet tekinteni tőle. Mellette eltekinteni a fasornál szoktak. Szerintem vizsgáltasd meg magad, az a biztos.
2017. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igazából...félek. meg azt várom, hogy múljon el, mert amúgy meg hipochonder vagyok. De félek attól, hogy agydaganat. Amint olvastam a kommentedet elkezdtem szédülni...azóta minden bajom van
2017. szept. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!