Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne ezen felulkereked...

Hogy lehetne ezen felulkerekedni, megvaltoztatni a gondolkodasom?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet iszonyatosan be vagyok szukulve a kis vilagomba. Home es munkahely. Nincs barátnőm, es olyan elveszettnek latom magam ha ismeredesrol van szo, egyszeruen komoly problémák vannak a kapcsolat teremtés, , meginkabb a "kozel" engedessel kapcsolatban.

Nem tudok feloldodni ha leszolitok egy lanyt. Annyira idegennek erzem magát a helyzetet , teljesen befeszulok. Persze probalom nem mutatni de ez még tobb energiaval jár. Nagyon gáz leszek. Semilyen szinten nem egeszseges. Barátaim nincsennek. Igazandibol anyán kivul senkiben nm bizom (ezzel szerintem elarultam hany embert erzek magam korul). Feluletes kapcsolatok vannak. Egy zarkozott, onbizalom hianyos, gorcsos, sracnak mondanam magam, aki szeretne valtoztatni de nagyon elege van már hogy mégsem tud 1 rol a 2 re haladni ebben a temban.

Nem tudom elhinni magamrol h kellek, es ha kellek félek. Na ezt rakjatok ossze. Nagyon rossz sajat magaddal harcolni.


2016. nov. 16. 20:25
 1/1 Neked_csak_egy_lany válasza:

Szia


irj ram nyugodtan ha tanacsra van szukseged es fel a fejjel nyiss a kulvilag fele!!!


hajra

2016. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!