Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láz ellen tényleg jó az izzadás?

Láz ellen tényleg jó az izzadás?

Figyelt kérdés
Csak mert mar azt is hallottam hogy ez egy nagy butasag es azt us hogy ez tenyleges.

2017. szept. 23. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy jó ellene? A láz MIATT izzadhat az ember, a láz viszont tartósan nem egészséges
2017. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Láz ELLEN az izzadás? Te jó ég! Ha le lehetne piros kezezni a kérdést, most azt tenném! A láz megemelkedett testhőmérséklet. A szervezet pedig izzadás útján hűti MAGÁT. Nem neked kell további melegítéssel izzasztanod magad! Brrr! Egyébként a láz nem baj, és 39 fok alatt nem is kell levinni, mert a kórokozók elpusztítását segíti a magasabb hő.
2017. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Elhiszem hogy neked nem volt gyerekkorod ez nem is baj. De nekem volt es mikor beteg voltam a nagyim mindog mondta hogy jol takarozzak be mert az izzadas az jot tesz.
2017. szept. 23. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:
*mindig
2017. szept. 23. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jó. A szervezeted kiüríti a sok vizet is. Tévhit, hogy aki lázas annak ki kell izzadnia. Igazából nem kell se többet se kevesebbet izzadnod, mint átlagos helyzetben. Feleslegesen ne öltözz be és tedd magad 50 takaró alá, mert nem leszel jobban.
2017. szept. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyanyáink sokmindenben hittek, amiről később kiderült, hogy kifejezetten káros.

[link]

2017. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális valaszokat. Szép napot! :)
2017. szept. 24. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!