Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 25 éves vagyok! Petefészek...

25 éves vagyok! Petefészek rákot diagnosztizáltak nállam aminek IIIA stádium lett a szövettan műtét után! 6kemót kaptam! Nagyon félek a kiújulástól. Mennyi esélyem van arra h meg gyógyulok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 18:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hajrá! Drukkolok neked!!
2017. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Szültél már?
2017. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

Én a helyedben nem foglalkoznék a neten található túlélési statisztikákkal, mert egy nagy lóf@@szt érnek. Most erősítsd az immunrendszered, és éld az életed. Ha gondolod írhatsz ebbe a fórumba, itt tapasztalt sorstársak tudnak tanácsokat adni bármiben. Szerintem nem lesz veled semmi baj, a 6 kemó elpusztította az esetlegesen műtét után visszamaradt rossz sejteket, ne aggódj! Minden jót kívánok Neked!


[link]

2017. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nagyon cukik vagytok annyira jól esik a lelkemnek a biztatás ❤ köszönöm nektek 😘
2017. szept. 27. 20:00
 15/26 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Ne félj, az a legrosszabb, amit tehetsz! Vigyázz az egészségedre, erősítsd a szervezeted, az a legfontosabb. Találj valami elfoglaltságot, ami eltereli a figyelmed, mozogj a szabad levegőn, ahogy erőd engedi.

Le tudnád írni, hogy milyen tünetekkel fordultál orvoshoz, vagy minek kapcsán diagnosztizáltak? Ritka betegség ilyen fiatalon. :( Kitartás!

2017. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Fel puffadtam nagyon de olyan szinten ,hogy már sokszor levegőt alig kaptam... es a tejes dolgoktól ment a hasam ... vegulis laktozerzekenysegre tippeltem de amikor nem hatott rá semmi akkor kértem egy sürgősségi beutalót az orvosomtól és ott derült ki nem tudtak meg ultrahangozni annyi szabad folyadék volt a hasamban.. onnan CT és az mutatta ki! :( azt mondta az orvosom évente min. 3 ilyen fiatal esik bele akit műtenek ilyen problémával :( elég szomorú :( köszönöm szépen a tanácsokat aranyosak vagytok :)
2017. szept. 28. 01:06
 17/26 A kérdező kommentje:
15 liter víz távozott el tőlem a műtét során... :(
2017. szept. 28. 01:09
 18/26 anonim ***** válasza:

Erről a gravioláról még csak jót olvastam azt irják hogy elpusztitja a rákot [link]

De olvass utánna lehet rendelni a tolvass utánna több helyen is és imátkozz Istenhez hogy gyogyitson meg

2017. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
Anyumnak szintén petefészek rákja volt es későn vettek eszre es a leletre végstádium volt írva. Ez egy eve volt. A túlélési esélyei a statisztikai alapján majdnem semmi nem volt es meg mindig itt van es meggyógyult úgyhogy ne a statisztikakat nézd. Fejbe döntsd el. Akkor nem lesz semmi baj. 😊
2017. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Örülök h írtam ide.. mert reményét adtatok nekem. :) Puszi mindenkinek. Anyukádnak pedig kitartás a jó embereket isten nem hagyja cserben :)
2017. szept. 29. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!