Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 25 éves vagyok! Petefészek...

25 éves vagyok! Petefészek rákot diagnosztizáltak nállam aminek IIIA stádium lett a szövettan műtét után! 6kemót kaptam! Nagyon félek a kiújulástól. Mennyi esélyem van arra h meg gyógyulok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 18:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia! Engem 8 éve (22 évesen) műtöttek ezzel a problémával utoljára, az volt az 5. műtétem, miután a kemoterápia egyszer sem segített. De azóta semmi gondom. :) Fogalmam sincs mi tartott életben, nem tettem semmi extra dolgot, már szinte beletörődtem akkor, de a szüleim harcoltak értem és etettek mindenféle vitaminnal. Ők végig reménykedtek és ez a pozitív hozzáállás segített a legtöbbet.

Hogy vagy? :)

2017. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

én is rákos voltam és amikor kérdeztem az orvosomat, hogy statisztikailag mennyi esélyem van, hogy meggyógyuljak, azt mondta, ha a statisztikát nézzünk, ön már régen nem élne.


ez volt lassan 8 éve

2017. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? :(
2021. jan. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szia! Láttan hogy ezt 2018-ban írtad? Most mi a helyzet?
2021. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem tudsz pozitiv lenni. Meg lehangolt és dühös vagy, nem befolyásolja a gyógyulás esélyét, rengeteg onkológust és hematológust kérdeztem erről amikor beteg v9ltam. Egységesen az volt a válaszuk, hogy nem gyógyul meg nagyobb esellyel aki meg akar gyógyulni, hanem aki feladja az meghal.


Féltem, hogy nem tudom becsapni magam, az érzéseimet és féltem, hogy evvel rontom az esélyeimet. Ez volt 13 éve amikor az agyi manifesztációját kezelték a daganatomnak.

jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!