Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 héttel ezelőtt a bőröm...

1 héttel ezelőtt a bőröm nagyon kiszáradt a hátamon, a gerinc környékén. Miután az elmúlt, hogy piros foltok vannak a gerincem mellett mindkét oldalt. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Az a bőr kiszáradás, az úgy nézett, ki, mintha páncélt növesztettem volna, vagy mintha teknőspáncélt kezdtem volna növeszteni (érzésre) 2 napig kentem egy mézes krémmel, majd elmúlt, és tegnap megjelentek a hátamon ezek a piros foltok. Nem fáj, semmi sem, viszont anyukám kicsit megrémült. Ma mentem volna, orvoshoz, de mivel 40 fok-van így nem igazán lett volna jó döntés, + holnap mennénk el nyaralni, és nem lenne jó, ha most kellene még Bőrgyógyászhoz elmenni. Mikor visszaérünk akkor valószínűleg apámnak megmutatom(orvos), és majd ellátnak, de addig is érdekel, hogy történt-e már valakivel ilyesmi?


Ui.: Nagyon sovány vagyok, és nincs gerincferdülésem még ( normális, és a ferdülés között van talán a tartásom, szoktam gyakorlatokat csinálni, hogy ne legyen ferdülésem), szoktam úszni sportként.



2015. júl. 8. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!