Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldalt a bordám alatt...

Bal oldalt a bordám alatt hónapok óta fáj, vagy mozdulatra fáj illetve fekvésre, de nem annyira vészes, doki nem tudott semmit mondani, volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Elküldött mellkas röntgenre, de a lehetetlen időpont miatt nem sikerült még megjelennem, tüdőszűrésre megyek azt előbb elcsípem. Voltam hasi ultrahangon ott semmi. Bal oldalt a bordám alatt fájdogál, nincs rá kifejezés, vérvétel rendben minden. Volt már valakinek ilyen?

2017. okt. 10. 08:14
 1/2 A kérdező kommentje:
A hátam is fájós, középen de az olyan mozgásra csak én ezt gerinc problémának/ izom problémának gondolom.
2017. okt. 10. 08:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy komolyabb tünetek hiányában erre nehéz fényt deríteni. Lehet még akár enyhe gyomorfekély, kisugárzó epeprobléma is.
2017. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!