Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok ilyen gyakran beteg?

Miért vagyok ilyen gyakran beteg?

Figyelt kérdés
2-3 héttel ezelőtt voltam beteg, 3 nap alatt kimentem belőle. Most megint az vagyok, vagyis érzem mert csavarja az orromat. Suliban rámjott egy forróság, megfogtam a homlokomat és meleg volt, elkezdtem sok vizet inni mert mi van ha neadjisten lázas vagyok. Hazaértem és merem a lazam 36,4 akkor mitől érzem magam olyan szarul? Szedulok, gyenge vagyok. Zöldséget csak ritkán eszek. Nagyon aggódók hogy mi bajom lehet, ilyen gyakran nem szoktam lenni beteg.
2017. okt. 11. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
* mert ha sok vizet iszik az ember ha lázas akkor az csökken
2017. okt. 11. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:

200 féle vírus kering, mondta egy orvos a tévében.

Amúgy rövid időn belül én is harmadszor vagyok beteg, előszőr 1 napos nátha, ez elmúlt, után 2 hetes nátha és köhögés, 1-2 nap jó volt, ma megint elkezdtem köhögni.

2017. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy a hőingadozás összefügghet a menstruáciòval vagy hormonális problèma is állhat a háttèrben. Általánosságban pedig, akinek gyenge az immunrendszere fogèkonyabb a betegsègekre.
2017. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok
2017. okt. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!