Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok gyakran beteg?

Miért vagyok gyakran beteg?

Figyelt kérdés
Akármikor beteg tudok lenni még nyáron is. Megeszek egy fagyit és máris fáj a torkom. Nagy lázam soha nincs csak kb 37 2.... mit tegyek hogy ne legyek beteges? ja és tavasszal meg osszel szedek bères cseppet és mégis megbetegedek....((((
2014. aug. 1. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered. Ki kéne vizsgáltatni, lehetséges, hogy van valami komolyabb oka is a dolognak. És egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Vitamin és ásványi anyagpótlás nagyon fontos!
2014. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a véremmel minden oké.Vizelet széklet is
2014. aug. 1. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt volt hasonló problémám. Akkor elküldtek bakteriológiára. Ahol torokleoltást végeznek. Kiderül, hogy baktériumok telepedtek meg a mandulámon. Ami kihatott a testemre, és hajhullást is eredményezett. Erős antibiotikumokat írtak fel, és végül rendbe jöttem. Lehet, hogy neked is el kéne oda menned.
2014. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a mandulám is kéne h fájjon nem? azzal soha nincs semmi baj...
2014. aug. 1. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekre tippelnék pedig. Akkor más eredetű a gond.
2014. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!