Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ennyire gyenge lenne az...

Ennyire gyenge lenne az immunrendszerem? Miért vagyok ilyen gyakran beteg?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Eddig minden évbe belefért 1-2 hét megfázás, viszont a mostani őszi-téli időszakban már legalább háromszor-négyszer fáztam meg.

18 éves vagyok, sokkal több gyümölcsöt,vitamint,egészséges ételt eszem,mint korábban. De akkor mitől van ez?

Tavaly óta 16 kilóval vagyok kevesebb, tudatosan váltottam életmódot.

Igaz, az is változatlan,hogy vegetáriánus vagyok 4 éves korom óta. A szüleim szerint ennek a káros hatása most jön ki rajtam.

Rengeteg hajam volt, de most az is kevesebb lett - nagyon sok szál kihullott, igaz nagyon gyorsan nő vissza, de ez is összefügghet?

Mi a hiba?



2017. febr. 2. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ez vashiányra utalhat. Biztos hogy jó vegetáriánus dolgokat eszel? Én is régóta az vagyok és ilyeneket nem tapasztaltam ellenben egy ismerősöm aki nem eszik jól vashiányos lett. De magától is kialakulhatott mindenféleképp menj orvoshoz.
2017. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A múlt héten voltam vérvételen.

Ma jött meg az eredmény. Háromszor kevesebb vasam van a normálishoz képest.

Állítólag gyulladás van a szervezetemben.

2017. febr. 3. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Gondolom vas pótlót kaptál?
2017. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem, még csak a lelet érkezett meg, de mihamarabb kezelni fognak, még nem tudom hogyan.
2017. febr. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!