Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírus vagy valami más? Hipocho...

Vírus vagy valami más? Hipochonder vagyok és most még vagyok ijedve, Vírus okozza ezeket vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3. Napja vagyok bent vírusos megbetegedésben köhögés fejfájás 37.9 volt a legmagasabb hőmérsékleten. Orvosnál voltam. Azt mondta hogy ez valami vírus azt kaptam el a torkombol mondta meg. Ma már nincs lázam . De viszont hát a nyakam vagyis a tarkomnal egész a lefelé nagyon fáj. Fejmozgataskor fáj nagyon. A nyakam. Ugye ez nem agyhártyagyulladás. Tegnap a fejem is fájt nagyon de a nyakam nem.

2017. okt. 16. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Az agyhártya általában nem a nyakban található. Tehátez kizárva.
2017. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most volt´l orvosnál, megállapította, hogy vírus, és azóta már a lázad is elmúlt. Mitől lenne vajon most még agyhártyagyulladásod is, vagy miért pont az? Ha az ember beteg, akkor itt-ott fáj, ez már csak ilyen.
2017. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha agyhártya gyulladásod lenne, akkor már a kérdést se tudtad volna kiírni. Remélem segítettem.
2017. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Neharagudjatok ilyen hülyeségek jövök de ez a hipochondria nagyon nagyon borzalmas..nemtudom vele mit kezdeni. Mindig olvasgatok a neten a tünetektől...kijött a tarkomerevség nyaki fájdalom hogy ez agyhártyagyulladás...Joó hülye vagyok igaz mert oda volt írva hogy magas láz is jár vele meg hogy órákon belül rosszabbodik..de nemtudom miért vagyok ilyen. Ment a zöld mindenkinek. Köszönöm
2017. okt. 16. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Tilos a neten tüneteket olvasgatni, főleg hipochondereknek, mert minden tünetegyüttesnél felsorolja a halálos betegségeket is. Legjobb lenne ott kezdeni a gyógyulásodat, hogy nem olvasol orvosi cikkeket.
2017. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudom hogy nem kéne de nagyon nehéz megállni bepanikoltam mindentől és kutakodom mint egy moly. Koszonom a válaszokat megnyugtattál most :)
2017. okt. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!