Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet pánikbetegségtől,...

Lehet pánikbetegségtől, szorongástól lábban gyengeség érzése? Tudok menni rendesen, nem csuklom össze, csak olyan fura gyengeséget érzek a lábaimban.

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet . De az ,hogy miért bizonyos helyeken ,vagy időben alakul ki az rejtély. Pl itthon nem érzem .
2017. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én ismerem az érzést. Nekem a durva menstruációmat is rendszeresen kíséri tünetként. Mintha szívószál lenne a lábam helyén és olyan furán zsibbad.
2017. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Detto enis ezt erzem. Itthon is neha, de nem olyan jelentosen. Ha elmegyek itthonrol, akkor viszont nagyon elojon. En az egesz panikbetegsegben igazabol ezt utalom a legjobban. Szornyu erzes. Csuklottam mar ossze zokogva, hogy nem birom ezt. Hat ez van. De latod nem vagy egyedul:)
2017. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!