Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lelkileg betegnek érzem...

Lelkileg betegnek érzem magam. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, amiben minden tökéletes volt. Rendszeres nemi élet, boldogság és tisztelet a másik felé. De a lány egyik napról a másikra dobott engem, szedett-vedett indokokkal. Tudom, valószínűleg más csávó miatt. A lényeg az, hogy engem ez teljesen tönkretett lelkileg, mivel még nem éreztem ilyen erős szerelmet. Problémám abban nyilvánul meg, hogy késztetést érzek arra hogy fizikai és lelki fájdalmat okozzak más embereknek, látni akarom ahogy szenvednek mások a fájdalomtól, legyen az lelki vagy testi. Ölni akarok. Örömömet lelem a vér látványában, és itt nem a filmekre gondolok, láttam már ezt-azt. Boldoggá tesz mások fájdalma. Kezdek teljesen érzéketlenné válni mindenfelé ami nem a fájdalommal kapcsolatos. Orvoshoz nem igazán szeretnék ezzel fordulni egyéb személyes okok miatt. Segítséget szeretnék kérni, mert nem akarok hogy ebből nekem vagy akár a családomnak legyen problémája. Köszönök szépen előre is minden megértő és segítő választ!

2017. okt. 18. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ijesztö, èrzèkeled? Legalàbb egy pszichologust keress fel.
2017. okt. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy veszteség ért, normális, ha nehezen tudod feldolgozni, az viszont nem, hogy másoknak is fájdalmat kívánsz, vagy ölni akarsz. Ez nem hozza vissza az elvesztett szerelmet, adj időt magadnak és fordulj pszichológushoz.
2017. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenképp keress fel egy orvost!
2017. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet..
2017. okt. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!