Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étvágytalanság, vagy túlevés,...

Étvágytalanság, vagy túlevés, rejtélyes véraláfutások a lábon, fáradékonyság, borzalmas hajhullás, rendszeresen sok afta. Valakinek van tippje mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vashiányom van, arra szedek is több, mint egy éve tablettát, gyakorlatilag nem használ semmit. Eléggé zavar ez a sok dolog és nem tudom mi lehet ez. Ja igen laktózérzékeny is vagyok. Valakivel történt hasonló? Az őszi szünetben megyek orvoshoz kivizsgálásra, de érdekel volt-e valakivel hasonló dolog.

2017. okt. 22. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nagyon rák vagy leukémia gyanus. A körmöddel nincs semmi baj?
2017. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A körmeim borzalmasan gyengék, műkörmöt, körömlakkot, gél lakkot egyáltalán nem bírják, folyton törnek, és nagyon puhák. Plusz még augusztusban beteg voltam egy hétig hánytam és hasmenésem volt, 6 kilót fogytam, azóta egy dekát nem tudtam visszaszedni, pedig reggeltől estig egész nap eszek gyakorlatilag. Most az utóbbi napokban előjöttek kedvenc kis barátaim, az afták, és így most nem sok étvágyam van...
2017. okt. 22. 15:19
 3/4 RoseTyler ***** válasza:
Gluténérzékenység okozhat aftákat, illetve felszívódási zavart. Első körben érdemes erre gondolni és megnézni, hogy a bélbolyhaid megvannak-e még. Véraláfutások lehetnek a K-vitamin alacsony szintjétől, hajhullás és fáradékonyság előfordulhat többféle vitamin- és ásványi anyag hiányától is. A vasat sem mindegy mivel pótolod, vannak hatékonyabb és vacakabb készítmények, de ha egyik sem szívódik fel rendesen, akkor olyanok, mint halottnak a csók.
2017. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na mi történt?
2017. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!