Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja gombósérzés van a torkomban és nagyon zavar. Plusz az állkapocs alatti nyirokcsomóim mintha nőttek volna és ez is aggaszt. A nyakamnál az adamcsutkám felett ki tudok tapintani egy ilyen íves kemény valamit ami illeszkedik a torkomra és nem tudom mi az.

Kérem hogy valaki segítsen és mondja hogy nincsen bajom :(



2017. okt. 23. 22:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mondtam volna hogy a gombóc lehet reflux, de ha nyirokcsomó is ludas akkor go dokihoz.
2017. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerinted kell felnem?
2017. okt. 24. 06:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el a gégészetre,nézesd meg a torkod.
2017. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elmentem és megnézettem a néni azt mondta hogy nincs daganat vagy ilyesmi. A nyirokcsomokra mondta hogy annyira nem nagyok. De a gombocérzésre nem írt fel gyógyszert vagy ilyesmi, szóval konkrétan nem mondott semmit hogy mit csináljak vele. Szerintetek mit kellene tennem? Ugye nem fogok meghalni?
2017. okt. 25. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Ettől nem fogsz meghalni!Gombócértést a torkodban okozhat stressz is,ha nagyon izgulós vagy.Milyen a torkod?A manduláid megvannak?A nyelvcsapod nem túl nagy? Nálam a nagy nyelvcsapom miatt szokott idegentest érzés lenni a torkomban.Mutass egy képet a torkodról.
2017. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet képet küldeni valahogy?
2017. okt. 28. 14:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy megvan az összes mandulám és azzal sztem nincsen gáz. Az uvulám is jó állapotban van. De amúgy a fül orr gégész amikor benézett a számba azt mondta hogy nem lát ott semmit ami rossz. A torkom is ép volt daganatnak nem volt jele.
2017. okt. 28. 14:47
 8/13 A kérdező kommentje:
De kb egy hónapja még voltam fázva és akkor tényleg nagyon szarul voltam és azóta van ez. Lehet hogy kapcsolatban lehet a kettő?
2017. okt. 28. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet...reggel írok,nem vagyok gépközelben. A képküldés: képfeltöltés.hu oldalra felteszed a képet és bemásolod a linket ide.
2017. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam a krónikus garat gyulladás okoz gondot már egy ideje.

Rengetegszer vizsgálták a torkom,de nem akar javulni.Állandóan érzékeny,piros,hólyagos,erezett.Néha nekem is van gombócérzés.Ennél szebb soha nem szokott lenni:

[link]

Nem mondták még,hogy vetesd ki a manduláid?Mennyi idős vagy,fiú v.lány?

2017. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!