Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy a baj, nem tudom mi van...

Nagy a baj, nem tudom mi van velem. Súlyos?

Figyelt kérdés

Már kb 3 napja hányingerem van. Akkor kezdődött, mikor megjött a menzeszem. Első nap nagyon gyenge voltam, annyira erős hányingerem volt, hogy nem bírtam enni, mert ahogy ettem éreztem, hogy jött vissza. Plusz estére be is lázasodtam. Második nap már tudtam enni, de evés után elkezdett fájni a gyomrom és elmentem orvoshoz, aki azt mondta hogy a ciklusomhoz van köze és vitaminokat írt fel. Annyit mondott ha hétfőn nem vagyok jobban menjek vissza. Ma reggel megint tudtam enni, viszont visszajött a hányinger. Ja és azt elfelejtettem írni, ha kakilok akkor megy a hasam. Nem mintha csapból engednék, de megy.



Mi lehet ez? Nagyon idegesít a folyamatos hányinger. Valami vírus?


U.i :terhes biztos nem vagyok



2017. okt. 28. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy ideig, kiderült, hogy vérszegény vagyok. Vasat kezdtem szedni, attól jöttem helyre.
2017. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is fel van írva a vas, de csak 10 szem, a gyógyszertárban viszont azt mondták 10 szemtől ne várjak csodát, az ott dolgozók nem tudják miért nem írt fel az orvos többet, hisz a vaskúrát legalább 3 hónapig kell csinálni.
2017. okt. 28. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Én drogériában vettem, ott 30 szemes kiszerelésben írták. Azért érdemes szedni, mert egy nő a menstruációval értékes vért veszít, a benne lévő dolgokat vissza kell pótolni. Amíg nem szedtem, addig elájultam, fáztam, ment a hasam menszesz idején, a vastól mindez elmúlt. Úgyhogy ne szenvedj a dokival, menj el Rossmanba vagy DMbe és vegyél Ferro Vital-t, meg szedhetsz vitamint is.
2017. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :)) bár szinte minden nap rágcsálok egy kis diót, sóskát. Eddig még semmi baj nem volt a ciklusommal, most nem tudom mi lel. De megpróbálkozom a vitaminokkal is.
2017. okt. 28. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nőgyógyászhoz érdemes elmenned, hogy csináljon egy hasi és/vagy hüvelyi uh-t, hogy nincs-e cisztád, vagy egyéb. Azok is okoznak kínokat. Ha negatív minden, akkor lehet vérképet javítani.
2017. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!