Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet okom aggodni?

Lehet okom aggodni?

Figyelt kérdés

Most van 2 hete hogy szedek antidepresszánst, generalizált szorongasom van, persze erősödtek a tüneteim amikor 6 nap mulva egesz szem gyógyszerre kellett valtanom, neha miota megvan lassan egy eve ez a betegségem, gyakran volt hogy fajt hol a bal hol a jobb karom, a nyakam is meg gyakran volt hogy napi szinten fajt a fejem is, tenzios fejfajasom volt,tegnap este mintha a bal mellembe nyilalt volna vagy mintha a szívembe aztan megint ereztem hogy beindul a szivem de mar nem 100 fölé ment hanem max 80-85ig pár nappal ezelőtt is volt hasonlo, aztan egy eve csinaltak ekg t ott azt mondta a haziorvos h nem.mutat semmit, aztan ma is erzem hogy faj a bal csuklom a karom így enyhebben, de ezt a nyilalast a lapockamba es a honaljamnal is ereztem, lehet ez szivbetegseg? Vagy meg mindig a szorongas miatt lenne? Vagy epp front? Mert egy kicsit félek azért, mar teljesen bepánikoltam hogy ez lehet szivinfarktus is:(

Elore is koszonom a normalis valaszokat

22/L


2017. nov. 2. 18:30
 1/1 anonim válasza:

Esetleg hipochondria?

Nekem volt hasonló időszakom, egy hétig fájt a szívem, nem tudtam a bal oldalamon feküdni se. Nagyon bepánikoltam, biztosra vettem, hogy meghalok. De elmúlt, most nagy ritkán beleszúr egyszer, kétszer, de nem vészes. Szóval nem kell rögtön a legrosszabra gondolni, mert az csak nagyobb problémát generálhat.

Nagymamámnak két infarktusa volt, neki akkor annyira remegett a keze, hogy a pohárból kilötyögött a víz.

2017. nov. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!