Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy hitessem el az orvossal,...

Hogy hitessem el az orvossal, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarok suliba menni, és anyamnak beadtam, hogy beteg vagyok, és ő elkuldott orvoshoz.. Mit mondjak neki mim fáj? Anyamnak azt mondtam, hogy hasfajas, hanyinger. De úgy, hogy kb. 3 napra kiirjon?

2017. nov. 6. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmondod megy a hasad, hányingered van. Ennyi
2017. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Első vagyok.

Azt is mondhatod hogy láz, fejfájásod van.Persze ezt csak akkor ha nem méri le

2017. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Elhitetni sehogy nem fogod vele, mert nem hülye. Az ajtóból látni fogja rajtad, hogy csak az őszi szünetet akarod meghosszabbítani.:-) Ettől függetlenül valószínűleg leigazol pár napot, mert ha neadj'isten mégis téved, akkor baja lehet belőle, hogy elküldött betegen suliba.
2017. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy fáradtnak érzed magad,volt lázad egész este de vettél be lázcsillapítot,hányingered van és a hasad is megy.Meg mondhatod még azt is hogy fájnak az izmaid.
2017. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Hazudhatod azt amit ide leírtak, de ha a doki lelkiismeretes akkor tovább küld laborvizsgálatokra.
2017. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Hasmenésed van, hánytál, gyenge vagy és rossz a közérzeted. Ha megkérdezi mit ettél mond, hogy kolbászt. Ez ellenőrizhetetlen.
2017. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hasfájással és hányingerrel lehet elküld vérvételre és hasi ultrahangra.
2017. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

"Hasmenésed van, hánytál, gyenge vagy és rossz a közérzeted. Ha megkérdezi mit ettél mond, hogy kolbászt. Ez ellenőrizhetetlen."


Gastroenteritisnek, hányással, hasmenéssel együttjáró hirtelen folyadékvesztésnek egyszerű fizikális vizsgálattal is egyértelmű jelei vannak.:-)

2017. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elhitetni, bemész, mondod, hogy hasmenésed van/fáj a hasad, és kész. Azzal nem tud mit kezdeni.
2017. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!