Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gennyes középfülgyulladásom...

Gennyes középfülgyulladásom van kaptam rá antibiotikumot de sajnos nem segitett a fülészetre nem szivesen mennék félek a felszurástól . Házilag esetleg van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne!

Javasasszony ráolvasása, táltos/mágus gyógyítása.

2017. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég komolyan hangzik, úgyhogy mindenképpen menj vissza az orvoshoz.

Meleg sót szoktak rá tenni. De ez nem helyettesíti az orvost ilyet komoly esetekben. Inkább csak kezdődő fájdalom, dugulás esetén segíthet.

De azért megpróbálhatod. Viszont az orvoshoz is menjél vissza mindenképpen. Nehogy valami szövődménye legyen.

2017. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
menj vissza MA, attól jobban kell félni, hogy halláskárosult lehetsz!!
2017. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel kell szúrni, akkor jobban jársz ha tényleg felszúrják. Mikor nekem szúrták fel, annyi genny folyt ki belőle, hogy az se értettem, hol fért el addig. És ha nem szúrják fel, a genny átszakíthatja a dobhártyádat, az jobban fáj, ráadásul maradandó halláskárosodást is okozhat. Szóval szerintem inkább menj el! Nem fogják felazúrni, ha nem kell!
2017. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kemény szívás lesz, ha nem mész ezzel orvoshoz.
2017. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak el nyugodtan fülészetre, ha jön belőle a genny, akkor nem fogják felszúrni, kapsz rá másik gyógyszert, esetleg kitisztítják és tesznek bele gyógyszeres tampont, kapsz orrcseppet, stb.
2017. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább a felszúrás, minthogy magától szakadjon át a dobhártyád. hidd el, jobb a célirányosan készített 1 db lyuk...
2017. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!