Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szörnyen érzem magam. Minden...

Szörnyen érzem magam. Minden nap sírok emiatt. Szerintem agydaganatom és gégerákom is van.14éves lány vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egész egy betegséggel kezdődött, még azt hiszem 2éve. Akkor kezdődtek a gégerákra utaló tüneteim. Voltam vele orvosnál de azóta is csak rosszabb lett. Rengeteg slájmot köhögök fel.

De most az agydaganat miatt írok. Napi 6 órát alszok kb. Van amikor kevesebbet. Általába minden nap egyszer kétszer félrebeszélek. Egyre könyebben felidegesítem magam. Már nem az vagyok mint régen. Rohadt sokszor írok el dolfokat itt, neten is. De nem merem megmondani a szüleimnek, hogy mi a helyzet velem. De rengeteget sírok és úgy érzem meg fogok halni.



2017. nov. 13. 20:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
Semmi bajod sincs. Csak beütöd a tüneteid a gyakori-ra es minden hulyeseget elhiszel.
2017. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Neked nem rakod hanem konverzios zavarod van. Olvass utana.
2017. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy, méghozzá keményen. Tudom, milyen rossz, én is az voltam, és rengeteget szenvedtem emiatt. 2,5 éve elmentem pszichiáterhez, gyógyszert szedek, azóta semmi, de semmi bajom nincs! Neked sem ártana felkeresned egyet, kezdd a gyermekorvosoddal vagy az iskolaorvossal, aki majd elküld a megfelelő helyre.
2017. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egész biztos, hogy meg fogsz halni mert még senki srm élte túl az életet. Az is biztos, hogy se agydaganatod se gegerákod nincs. Nem kéne betegségekről olvasgatnod. A tüneteid meg tipikus pszichés tünetek. Ha túl sok stressz ér akkor én isnszédülök meg zsibbadnak a végtegjaim meg.félrebeszelek meg elfelejtek dolgokat. Inkább kezdj el valamit.sportolni attól egészsegesebbnek fogod.érezni magad. Iszonyatos amit magaddal teszel. Jobb lenne ha.szólnál a szüleidnek. Talán elvisznek pár vizsgálatra és attól megnyugszol. A saját életedet teszed tönkre ezzel a cirkusszal. A te betegsegedet hipohondriának hívják nem daganatnak.
2018. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!