Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetek beteg?

Hogyan lehetek beteg?

Figyelt kérdés
Beteg akarok lenni 5 napig. Nem azért mert nincs kedvem suliba menni, vagy ilyesmi, egyszerűen csak van egy-két magánügyi problémám. Szóval hogyan tudnék hosszú időre beteg lenni?

2017. nov. 13. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobban jársz ha csak színleled a betegséget. Például rosszul leszel. Csak el ne röhögjed magad közben.
2017. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem kamuzol, hanem elmondod az orvosnak, hogy mi a helyzet. Ha nem kéthetente jársz hozzá, akkor biztosan megérti és kiír.
2017. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem jo fej volt a hazidoki. Oda alltam ele, kerek perec megmondtam mi a bajom, mert nem akarok suliba menni. Rendes volt, kiirt.
2017. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sulis dolgozat, ha magánügyi dolgok, nem jársz jól, ha ezzel játszol. Légy becsületes, és vállald fel a gondjaid. Emberileg semmivel nem leszel jobb - sőőőt -, ha elmenekülsz a problémáid elől.

Mivel lenne jobb pár nap múlva? Úgy gondolod, akkor sosem ér utol a gond? Vagy ha most meg is úszod, azt fogod hinni, ez mindig működni fog, és sosem tanulsz meg kiállni önmagadért.

Szóval ezt a helyedben sokszor átgondolnám.


szerintem ne játszadozz az egészségeddel. Már az is kissé beteg gondolat, hogy miért akarsz beteg lenni. Más mindent megtenne azért, hogy egészséges legyen, te meg épp olyat akarsz eldobni, ha átmenetileg is, amiért mások egy életen át kaparnak.

2017. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szimuláns.
2017. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hogyan tudnék szimulálni úgy hogy 5 napig el is higyék?
2017. nov. 18. 07:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A hasmenést nem tudja ellenőrizni senki és az orvos is kiír.
2017. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!