Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megy a hasam. Hol...

Nagyon megy a hasam. Hol vizesebb véres, hol szilárdabb egy kicsit.4 napja tart ez nálam egy gyrostalat ettem és azota tart. Akármit eszek begorcsolok és át is fut rajtam. Széntabletta pár orara fogja vissza. Segitség?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, csak várni, amíg kiürül a szervezeted. Sok víz, könnyű ételek (főtt krumpli, keksz, pirítós).
2017. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvos.
2017. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom a segitséget.
2017. nov. 15. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
bolus adstringens, rengeteg folyadék, száraz kaja, keksz, héjában főtt krumpli, és ha holnapra sem múlik, orvos. De a bolus adstringens szerintem rendbe tesz.
2017. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Romlott kaját ettél , akkor kikell tisztulni mindennek, a kórokozók had menjenek.

A szén tabletta hülyeség , mert a kórokozókat nem gyógyitja meg, nem tisztul ki a gyomrod és a bélrendszered sem.

2017. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A véres hasmenés nem játék. Komoly betegség tünete is lehet, és nem biztos, hogy a gyrostól van. Ha nem tudsz ilyen állapotban orvoshoz menni hívd fel a körzeti orvosod és mond el neki mi van. Ő tud ajánlani gyógyszert vagy lehet ki is megy hozzád és megvizsgál esetleg vesz székletmintát. Ha nincs körzetid akkor hívd az ügyeletet. Mikor én így voltam csak vér nélkül. Smecta port ajánlottak. Az vény nélkül kapható a patikában. Remélem van ismerősöd aki el tud érte menni. Nekem használt. Igyál sok vizet, sózx egy kicsit és ha.van otthon panangin az jót tesz s gyengeség ellen.
2017. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A bolus adtringens is jó de a smecta erősebb.
2017. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha véres, akkor menj orvoshoz mielőbb. Lehet romlott volt a gyros, vagy valami baci volt benne.
2017. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a válaazokat.hál istennek javultam átment rajtam.
2017. nov. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!