Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vízsérv vagy másnéven Hydrocel...

Vízsérv vagy másnéven Hydrocele műtéttel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Miért nincs erre gyógyszer? Csak olyan írjon választ akinek volt ilyen műtétje. Mert más az elmélet és más a gyakorlat

Figyelt kérdés
engem már szivattak meg hasonlóval 20 évesen gyerekként rábeszélt egy urológus egy hasonlóra (viszér műtétre) és én naívan hittem neki bár ne tettem volna, mert annyi kellemetlenség származott belőle hogy azt nehéz elmondani. De legalább rájöttem hogy az orvosok mennyire csak a profitot keresik. mint amikor fiatal lányokat rábeszélnek mindenféle műtétre amit persze szegény gyerek naívan elhisz hogy jó lesz neki

2017. nov. 23. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!