Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetek beteg?

Mitől lehetek beteg?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt voltam kint egy lánnyal, csak ölelés volt nem volt se csók se semmi. Már arra gyanakszok hogy nem i kaptam el tőle valamilyen betegséget hogy tegnaptól van 36,6-37,1 hoemelkedesem. Pénteken voltam fodrasznal, de csak a bokákat vágtam ki, nem annyira de azer fázik a fejem. Pénteken az nap mentem este templomba és nem volt a fejemen semmi. Az beadhatott nekem? Nyugtalan vagyok emiatt. Vagy lehetséges, hogy az idegesegtol is lehet hoemelkedesem? Nem nagyon szeretek beteg lenni, főleg lázas nem szeretek lenni. Nagyon depressziós vagyok tegnap óta. Mit tanácsoltok mit csináljak? Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. dec. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
kezeltesd a hipochondriád
2017. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi segítene hogy ne legyen hipochobdriam?
2017. dec. 3. 14:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Hipochondriam*
2017. dec. 3. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2017. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azer olyan bajaim nincsenek :D nem kell dramatizálni a helyzetet
2017. dec. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!