Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit belekaptam az anyajegye...

[-----------] kérdése:

Kicsit belekaptam az anyajegyembe de nem vérzett lehet baj ebből?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annó a bőrgyógyász azt mondta,hogy ha bármelyik anyajegyem megsérül,menjek be megvizsgáltatni. Azóta a legnagyobbat véletlenül félig letéptem (konkrétan fityegett és dőlt belőle a vér), a második legnagyobbat meg véletlenül felhasította a kiskutyánk foga. Egyiket sem nézettem meg,de szerencsére nem is lett bajuk. Szerintem akkor kell orvoshoz fordulni,ha megnőtt,változott a formája vagy a színe, ill. ha fájdalmas. Nem hinném,hogy egy kis hámsérülés miatt elrákosodna.
2017. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es, sajnos fogalmad sem lehet róla, hogy "szerencsére nem is lett bajuk" vagy éppen két darab elrákosodott anyajegyet cipelsz magadon. Valóban, nem mindegyik sérült anyajegy rákosodik el, de sajnos van rá esély.
2017. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több,mint 10 év után szerintem azért látszana.
2017. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!