Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen áltünetekkel lehetne...

Milyen áltünetekkel lehetne meggyőzni az orvosom, hogy kiírjon egy hétre? (16L)

Figyelt kérdés

Sokat szenvedtem az elmúlt időben a mentális egészségemmel, és eljutottam egy pontra, amikor egy rossz szó is pánik rohamokat tud kiváltani nálam. A héten több fontos dolgozatot írnék, és tudom, hogy nem kellene kimásznom alóla, de nem engedhetem meg, hogy közben jöjjön rám egy.

(Erről beszélni a házi orvosommal nem opció)

Előre is köszönöm!


2017. dec. 9. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy hánysz, szédülsz és hasmenésed van. Ezeket nem tudja ellenőrizni.
2017. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idősen egy házi orvos egy kis fejfájással, fosással vagy menzesz fosással is kiírt simán. Egyébként inkább pszichológiai segítség kéne neked. Ugyanúgy meglesz a stressz hisz attól még hogy nem mész be a dogákat meg íratják majd veled ha vissza mész + fel kell zárkó
2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zárkózni meg ha közben még valamit íratni akarnak akkor az is rá jön.
2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menzesz fosással :) *menzesz fájással
2017. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármi jó csak lázas is legyél hozzá, lázzal ki kell írnia. Mondd, hogy reggel vettél be lázcsillapítót, estére mindig belázasodsz ilyenek.
2017. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volna egyszerűbb beutalót kérned tőle egy pszichiáterhez? Azzal ki is ír téged és még a problémádon is segíteni lehetne
2017. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked pszichiáter kell, nem kamu szarságok. Ok ezt meguszod éa? A.betegséged nen szünik meg, sőt. A dogákat meg ugyis pótolnod kell.


Szüleid helyében már vinnélek is a pszichológushoz.

2017. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!