Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van akinek 3 napnál tovább...

Van akinek 3 napnál tovább tart a migrén?

Figyelt kérdés
10-én kezdődött a fejfájásom, azóta is tart, de már enyhébb,az elején nem bírtam felkelni az ágyból és hànytam. Azóta is tart a fejfájás és a hányinger. 6 hónapja volt császárom.vagy ez nem is migrén?
2017. dec. 17. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ami nálam szokott lenni, az migrén-e. De van, hogy akár egy hétig is fáj szünet nélkül a fejem olyan szinten, hogy hányingerem van, és ha kicsit is hirtelen mozdulatot teszek, annyira elkezd "hasogatni", hogy szédülök. Ilyenkor általában fejfájással kelek, és fekszem, gyógyszert hiába veszek be.
2017. dec. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha több napig fáj a fejetek és nem múlik el gyógyszertől, érdemes lenne vérnyomást mérni, mert magas vérnyomás is okozhat napokig tartó fejfájást!
2017. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én migrénes vagyok,van,hogy tovább tart,de a 4.nap már alig érzem,de azért "ott van".

Tehát,ezelőtt nem voltál fejfájós?

2017. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam fejfájós. Spinális érzéstelenítést kaptam, annak lehet köze hozzá?Akár fél évvel utána is szivároghat az agyvìz?
2017. dec. 17. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Most utánanéztem,de akkor már 1-2 napon belül el kellett volna kezdődnie a fejfájásnak,ha az érzéstelenítés miatt van.

Ez más lesz.

2017. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szülést követő 3. napon kezdődött és azóta vannak szünetek néha. 2 hónapja kórházban is voltam, mert össze is estem. 2 héttel szülés utàn is. Meg most is szédelegtem, szerencsére időben ledőltem. De mondjuk szünetnek nem kellene lenni köztük.Itthon aut mondjâk a többiek, hogy kimerültség.
2017. dec. 17. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt életemben migrénem az 3 hétig tartott.
2017. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!