Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Begyógyszerezés?

Franletta kérdése:

Begyógyszerezés?

Figyelt kérdés
Begyógyszereztem magam, meg fogok halni? Mit tegyek?
2017. dec. 19. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mentők, barátok és családot hívd
2017. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdésed a gyakorikérdéseken, biztosan a megfelelő orvosi ellátást fogod kapni egy komment formájában.
2017. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így akarsz meghalni gratulálok, az egyik legkínzóbb módot választottad.
2017. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tervem sikerült! És teszem hozzá nem akartam én meghalni, csak egyszerűen nyugalomra vágytam ahol senki nem piszkál. Kedd este, már vitt a mentő gyomormosás után 50db frontin begyógyszerezés miatt. Mára már kicsit jobban vagyok, és egy lecke volt számomra soha többet nem fogok ilyet csinálni. Sajnos nem voltam tisztaban a következményekkel!
2017. dec. 24. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni.. Most csak kamuzol, vagy tényleg ilyen hülye vagy?
2018. febr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi váltotta ki belőled ezt a reakciót? Mi idézte ezt elő? Szerintem beszélgess el a családoddal, hogy miért történt mindez, hisz ők ismernek a legjobban, hátha tudnak segíteni neked. Kívánom, hogy rendbe jöjj, és ami probléma ezt előidézte, az megoldódjon.

Remélem, ilyen többet tényleg nem fordul elő. Meg is hallhattál volna. Nem leszidni akarlak, mert végül is nem én vagyok felelős érted, így a legorombítás sem az én dolgom, csak szerintem ez már bocsánat, de nagyon nagy hülyeség volt.

Örülök, hogy a végére te is beláttad, hogy ez nem volt a legokosabb dolog. Jó, hogy nem esett nagyobb bajod. Jobbulást!

2021. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!