Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most miért tér vissza az...

Most miért tér vissza az evészavarom? Eddig jól elvoltam elegem van már de komolyan!

Figyelt kérdés

2010-be kezdődött az evészavarom akkor erőteljesen elkezdtem fogyókúrázni hogy lefogyjak. Minden evés után hánytattam magam meg hashajtót vettem be. Aztán lefogytam huszonöt kilót és jól éreztem magam de tovább akartam fogyni. Szüleim meg rokonaim azt gondolták anorexiás vagyok meg aggódtak értem hogy mindig összehánytam a wc-t. 2012 elején bekerültem a SOTE pszichiátriai osztályára tizenhat évesen és onnan ki se engedtek egy jó ideig + begyógyszereztek.Aztán elkezdtem hízni meg pszichoterápiára jártam de nem volt jó.


Két évre rá 2014-ben őszén megint Rosszul éreztem magam hájas disznónak és önbizalmam megcsappant. Aztán rájöttem hogy ha túl sokat zabálok akkor egyszerűbb ha kihányom és akkor nem hízok. De mikor kihánytam pár óra múlva megint éhes lettem és össze vissza ettem mindent. újból kórház ott már bulimiásnak diagnosztizáltak és megint begyógyszereztek és köteleztek pszichoterápiára. Mivel nagykorú voltam nem akartam de anyám megfenyegetett hogy ha nem vállalom a kezelést nem kapok zsebpénzt! Jó doktornőhöz kerültem okos volt meg intelligens és rájöttem hogy testképzavarom van meg személyiségem is rossz. Elkezdtük a terápiát és használt. Fél éve letettem a gyógyszereimet.


Aztán kb mostanság pár hónapja megint nagyon gyakran hánytatom magam és hashajtó szennateámat is most fogom meginni lefekvés előtt mert megint dagadt vagyok és mindig zabálok és fogyni akarok. De félek hogy megint evészavaros leszek amiből már kigyógyultam szerintem.


Tippek tanácsok hogy gyógyuljak meg? Félek hogy huszonéves koromhoz képest már most tönkre megy az egészségem!



2016. okt. 18. 21:53
 1/1 anonim válasza:
Irj privit.
2016. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!