Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 éve begyógyszereztem magam....

6 éve begyógyszereztem magam. Lehetséges, hogy így,6 év után legyen valami következmény, károsodása szervezetemben?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy miféle gyógyszert vettél be. Mivel nagyon sok olyan tabletta van ami nagymértékben károsíthat ilyen-olyan szerveket. Jó lenne tudni pontosabban, hogy mennyire is gyógyszerezted be magad és mégis mit vettél be? SZÓVAL alapvetően lehetséges, de függ attól, hogy miből és mennyit.
2015. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dolores55 válasza:
Ez hülyeség...6 év után melyik gyógyszernek van mellékhatása????
2015. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez abszolút a gyógyszertől és a bevett mennyiségtől függ. Nézz utána annak a gyógyszernek, amelyikből beszedtél, esetleg kérd ki az orvosod véleményét. Gyengébb gyógyszerek esetén szerintem nem túl valószínű, hogy pont most jelentkeznének a mellékhatások.
2021. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!