Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez pánikbetegség?

Ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Állandó fejfájás, hányinger, volt hogy, hánytam is, bal oldali kar és lábzsibbadás. Koponya Ct-n és MR-n voltam az jó volt. Már 11 napja tart, menstruáció előtt 2 nappal jelentkezett. Fél éve szültem, borzasztóan bántak velem. Mai napig , ha rá gondok sírok. 36 órat hagytak szenvedni, pedig az első császárral lett. A második is. Már voltam 2 hónapja kórházban, jó volt minden. Már nem bírom, ha pánikbetegség miért érzem ilyen erősen a fájdalmat és a hányingert. Senki nem hiszi el, hogy rosszul vagyok. Azt mondják, ne foglalkozzak vele. Aki cvolt így írjon már
2017. dec. 21. 11:19
 1/4 Poris2000 ***** válasza:
100%
Ez nem pánikbetegségnek hangzik, de valami pszichés problémád biztosan van, (a CT és MRI negatív eredmény miatt merem ezt mondani, hogy valószínűleg psichés eredetű) ezzel orvoshoz kell fordulni, aki részletesen kikérdez, és ha szükséges, átutal pszichiáter szakorvoshoz.
2017. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szorongásos-depresszióra gondolok, de nem vagyok orvos. Az, mondja, hogy ne foglalkozzál vele, akinek nincs. Szerintem keress egy jó (!) pszichiátert, és ő tud segíteni.
2017. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Poszttraumás stressz. Jól jellemzi a mai magyar szülészeteket sajnos :( Terápiára kellene menned, és érdemes lenne egy betegjogi képviselővel is konzultálnod.

A "ne foglalkozz vele" módszertől pedig nagyon kevés betegség múlik el, ez igaz a lelki problémákra is...

2017. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta? Remélem, rendbe jöttél és élvezed a babázást.
2019. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!