Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívbeteg vagyok, vagy csak a...

Szívbeteg vagyok, vagy csak a pánikbetegségem csinálja?

Figyelt kérdés

Mostanában nem alszom jól a pánikbetegség miatt.

Egyre rosszabbul vagyok.

Fáj a mellkasom valamikor erősebben, néha csak hasogat. Van, hogy bal oldalt a szegycsontnál, de van, hogy jobb oldalt feljebb.

Néha a bal karom is mintha fájna. Sokat van légszomlyam úgy érzem megfulladok..

Nagyon félek mert a családban fordult elő szívelégtelenség. Mind a két nagyapám és apukám is abban szenved.

Egy éve is előfordult már ez nekem, akkor elmentem EKG-re és azt mondták semmi bajom! Nyugodjak meg, ne idegeskedjek annyit. (Elég stresszes az életem, mindig mindenen aggódok..)

Mit gondoltok?

A pánikbetegsém csinálja vagy a szívemnek van baja?

18/L



2017. dec. 20. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A pánik csinálja. Sportolj, relaxálj napi rendszerességgel.
2017. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A pánikbetegség azt jelenti,hogy menekülni akarsz abból,amiben vagy.
2017. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szivednek volna baja azt az EKG megmutatta volna
2017. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam, hogy amikor aludnék el elfelejtek állandóan levegőt venni és ez megakadályozza, hogy aludjak..Félek, hogy álmomban meghalok, de már teljesen ki vagyok!
2017. dec. 21. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a légzés nem olyasmi, amit álmodban elfelejtesz és abbahagyod. Amennyiben valamiért elzáródik a légút, vagy a légzéseddel gond van, az agyad azonnal felébreszt és rendbejösz, vagy segítséget tudsz kérni. Nem kell tartanod emiatt, a pánikbetegség pont emiatt rossz, hiszen szinte már bemeséled magadnak hogy gáz van, és mindenféle tüneteket érzel magadon, pedig valójában fele olyan nagy gond sincs. Napközben próbáld lekötni magad, éjjel esetleg TV mellett aludj el, van akinek ez segít. Pszichológussal végülis nem árt ha beszélsz/beszélgetsz többször is akár, de néha egy EKG a biztonság kedvéért nem hülyeség. Vigyázz magadra, de ne reagálj túl semmit, és a legfontosabb, ha rosszul vagy, a google nem a barátod, ne keress betegségeket a tüneteidhez.
2017. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy nincs is szived.
2017. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!