Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség ez? Nagyon...

Milyen betegség ez? Nagyon fáj neki! Mi a legjobb gyógymód!? Mi használna a kezére? A képeken édesanyám kezét láthatjátok, .

Figyelt kérdés

...ideje sajnos nincs elmenni orvoshoz, ezért gondoltam felteszek ide képet, hátha itt lesz olyan, aki találkozott hasonlóval. (Két képet tudtok megtekinteni! )


Link az első képhez:


[link]


Link a második képhez :

[link]



Köszönöm a kommenteket és a segítséget !



2017. dec. 21. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Időt kell szakítani az orvosra. Muszáj, csak orvos tud segíteni, itt mi látatlanban talán bírjuk diagnosztizálni, de gyógyítani csak az orvos tudja.
2017. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom !

De annyit dolgozik, hogy egyszerűen nincs ideje.

És ha van rá valamilyen gyógynövény, vagy valamilyen készítmény, ami hatásos lehet, vagy valami tipp, hogy egyáltalán ez mi lehet és mitől alakulhatott ki, előrébb lennénk és sokat segítene, ezért is tettem fel ezt a kérdést itt, nyilvánosan !

De mindenesetre köszönöm !

Aggódom érte :(

2017. dec. 21. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is kérdés, hogy mióta van meg, és köthető-e valamilyen sérüléshez. Pl. húst vágott és a hús megkarcolta (ebben az esetben figyelni kell, hogy a vérmérgezést jelző piros csík elindul-e a hajlat felé). Vagy megcsípte valami. Vagy valami forró ráfröccsent és az puklisodott be.


Ha nem több hete van ott, hanem pl. tegnap óta, akkor talán várnék még vele. (bár jön egy négynapos hosszú hétvége). Ha csipés, tegyél rá ecetes vizes borogatást, esetleg fenistil gélt és igyon calcium sandozt. (Engem anno egy pók a mutató ujjam hegyét csípte meg, a kesztyűben volt benne, amit felvettem fahordáshoz a szálkák ellen, majdnem fél évig fájt, ha megütötte valami. De akkor napokig csillagokat láttam.) Ha forró olaj csöppent rá, akkor hideg víz alá kell tartani.


Ha a körménél a bőrt vágta és ott sérült meg és onnan gyullad, akkor viszont doki. Bár nem látom, hogy piros lenne.

2017. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem csípés, és nem is főzés során szerezte. :(

Én egyébként a megerőltetésre tippeltem, de már tanácstalan vagyok.

Időnként nagyon fáj neki, legalább 4-5 hónapja ilyen a középső ujja, de a többit is fájlalja egy ideje.

2017. dec. 21. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszvény, esetleg artritisz.... Fene tudja. Olyan nincs, hogy nem mehet el orvoshoz. Van táppénz.
2017. dec. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor ízületre gondolnék. Gyulladáscsökkentő kellene neki. Van a gyógyszertárban Schüssler só. Ha jól tudom 12-ig lehet kapni a gyógyszertárakban, egyébként több van. (be vannak számozva és mindegyik másfajta ásványi anyag összetételű). Be kéne méretni (biorezonancia) és ott amit mondanak, hogy melyik ásványi anyag hiány van, megmondják melyiket kell venni. Férjemnek bemérték (a csuklója fájt rettenetesen!!!) 2-es és 3-ast kellett vennünk. Gyönyörűen helyrejött. Azt azért tudni kell, sajnos nagyon drágák.
2017. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!