Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mar vagy kb 1,5 hete náthás...

Mar vagy kb 1,5 hete náthás vagyok és folyik az orrom mindennap! Meddig tart ez még?

Figyelt kérdés
Meg slejmet köpök.. de ha nyelek nem faj a torkom.. szóval érdekes ez... mikor múlik el?

2017. dec. 23. 20:53
 1/1 anonim válasza:

Nekem 9 napig tartott a náthám, borzasztó volt, reggelente arra keltem, hogy nem kapok levegőt (mondjuk nekem a torkom is fájt), napközben nem volt olyan rossz, de estére meg ismét benáthásodtam...


Következőt próbáltam ki, nagybátyám tanácsára:


4-5 nagyobb gerezd fokhagymát lereszeltem, 2,5 dl hideg tejhez hozzáadtam, elkezdtem felforralni vele, miután felfőtt, hozzáadtam 2 kanál mézet.


Rohadt büdös, utálom a fokhagymát személy szerint, de leküzdöttem nyögve-nyelve, és másnapra fele olyan rosszul sem voltam. Annyi hátránya van, hogy mivel a fokhagyma a bőrödön keresztül is párolog, 2 napig bűzlöttem tőle, de meg is gyógyultam..

2017. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!