Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vashiány lenne vagy csak...

Ez vashiány lenne vagy csak valami más?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon le voltam terhelve, így jól esett ez a szünet, hetek óta először aludtam sokat és nyugodtan. De már napok óta 9-10 órákat alszok és mégis nagyon fáradt vagyok, tompán fáj a fejem időszakosan (főleg hátul), van hogy szédülök, és gyengének érzem magam. Mi okozza ezt? Gondolkodtam a vashiányon is, de az is megfordult fejemben hogy csak kompenzál a szervezetem, és most jön ki minden fáradtság ami idáig felgyülemlett, de ez lehet hülyeség.:D

A hangulatom se valami jó, elég motiválatlan vagyok, ami lehet összefügg a téli idővel és D vitamin hiánnyal is.

Vagy az is lehet hogy valami lappangó betegség? Egy ideje hányingerem van, csak más tünetem még nem volt ezen kívül ezért orvosnál nem jártam. Lehet ideje lenne elmenni?



2017. dec. 28. 12:31
 1/1 anonim válasza:

Sok munka+mostanában előforduló állandó nagy hőm. ingadozás... frontok...


Havonta egyszer menj el egy teljes svéd vagy gyógymasszázsra. Nagyon sokat tud segíteni. Pláne egy szétdolgozott hónap után.

2017. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!