Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Adnátok nekem...

Illés Ádám99 kérdése:

Segítség! Adnátok nekem tanácsot mit kezdjek az életemmel? öngyilkosság hmm jó ez igy?

Figyelt kérdés

megpróbálom röviden..

17 éves srác vagyok.

nem akarok életmüvet irni csak annyit mondanék magámral hogy nem ismerem a vérszeinti családom külföldön hagytak annó.

ide hoztak magyarországra örökbefogadtak de ezt egy darabig nem tuttam. 4 éves koromba meg halt nevelőanyám,apám szellemileg megrottyant :(

17 év alaat nem kaptam semmi apai törődést tőle még beszélgetéseket sem aztán a magány meg ezek a kisseb veszteségek el téritettek és drogozok. szúrom magam el adtam minden értéket mert nem voltam tölük boldogabb de az anyag el nyomta egy ideig a fájdalmat amire vágytam az a szerelem volt jó még ez ennyi idősen érdekes lehet de nekem ez kellet volna meg kaptam de át vertek 2 szeris

meg ez a világ ez a rendszer ki készít én nem ezt képzeltem boldog életnek hogy életemvégéig melózok hogy enni tudjak meg lakjak valahol. 17 év alatt át éltem annyit sőt többet mint egy átlag ember 70 év alatt se.

ki tomboltam magam élveztem ahogy tudtam elértem a célom nem akarom látni ahogy tovább romlik a világ s veleeggyütt énis. tudnátok valami tanácsot adni mit tegyek? az öngyilkosságot hagynám akkorra ha már nincs semmi más megoldás. most be lövök magamnak egy kis vodkát had szenvedjek még egy kicsit mert csak ezt ismerem mást soha nem kaptam csak szenvedést várom a tanácsokat köszi ha szakítotok rám időt :)

u.i: bocs a regényért de nagyon sok érzés van bennem és nem tudom sehogy kiadni senkinek elmondani. jó éjt mindenkinek písz



2017. febr. 25. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek drogozol? Minek iszol? Ez megoldja a problémát? Kapd össze magad, tanulj, sportolj, ismerkedj, előtted az egész élet!
2017. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj a háziorvosodhoz, vagy ha van: iskolaorvoshoz. Ezeket ÍGY mondd el neki, és kérd, hogy segítsen - és ne csak olyan általános okosságokat nyögjön, mint az előző válaszoló. SOS szakszerű segítségre van szükséged!!!!!
2017. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!