Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon jól érzem magamat...

Nagyon jól érzem magamat amióta nem szedem pajzsmirigy gyógyszeremet ma volt 5napja hogy nem vettem be, más hogy van vele?

Figyelt kérdés

Elmúlt állandó hányingerem,

Hányás, meg magas pulzusom,gyomorfájásom,rosszul léteim.

Soha többet nem szedek ilyen szart.

Letrox.


2018. jan. 2. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tünetek akkor voltak, mielőtt kiderült, hogy mi a bajom, és pont a gyógyszertől múltak el. Egy évig kellett szednem, azóta semmi gondom.
2018. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érezted magad tőle és magas volt a pulzusod, akkor nem jól volt beállítva a gyógyszer.

A Letroxban semmi más nincs, csak az a hormon, amit a szervezeted is termel, tehát mellékhatása is csak akkor van, ha túladagolják.

2018. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

közel 20. éve túladagolják?

Azt nem hiszem.Évekig jó volt TSH meg T4 meg T3.Mégis voltak tűneteim.Pulzusom mindig is nagyon magas volt tőle...

2018. jan. 2. 21:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy ha nem szedem jó a pulzusom.
2018. jan. 2. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor talán már nem kéne szedned.

Menj el másik dokihoz.

Ahány doki, annyi félét fognak mondani. Sajnos. Bár néha hasznos, ha más véleményt is hallasz.

2018. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? Én is pm-es (alul) vagyok és úgy tudom, ha egy ideig nem szedjük, nem lesz gond, de mikor "kifogy" a tartalék, akkor akármi is lehet. Soha nem merném felügyelet nélkül abbahagyni.Én Euthyroxot szedek, soha nem volt tőle semmi mellékhatásom. Mondjuk az igaz, hogy 1000X jobban pörögtem és fogott az agyam, amikor még nem kellett szednem :-(
2018. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!