Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy Magyarországon van-e olyan orvos aki köröm benövésre specializálodtt? Most gondolok arra, hogy én olyat keresek aki egyszer kivágja de többé nem nő be a körmöm

Figyelt kérdés
Sajnos köröm benövéssel szenvedek vagy már 9-szer vágták ki / szedték le a körmömet és mindig vissza nőtt, az orvos azt mondta, hogy a nagylábujjam nagyon furcsa alakú mintha a köröm gödörbe lenne ezért nő vissza, néztem videókat ilyen műtétekről Youtubon és ezt találtam : https://www.youtube.com/watch?v=ID3JvHECpYI Ilyet vállalnak Magyarországon vagy ha nem ilyet valami lézeres műtétet ?

2018. jan. 6. 14:41
 1/4 A kérdező kommentje:
A videót csak az nézze meg aki tényleg nem undorodik a vértől !
2018. jan. 6. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre inkább a gyógypedikűrösök specializálódnak.
2018. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 15 éve csinálta meg így a kecskeméti megyei kórházban egy doktornő, a nevére sajnos nem emlékszem. Elmondta műtét közben, hogy kivágja az osztódásra képes sejteket a körömágyból, hogy többé ne nőjön be. Ambuláns műtét volt, tb-re. Ezzel nem is volt bajom azóta. A családban más is járt így, úgy emlékszem, neki egy Varjú Gábor nevű orvos műtötte sikeresen, az is nagyon régen volt. Rákerestem, most magánklinikát vezet. A lézeres műtétről az hallottam, kevésbé hatékony. Egy másik ismerősöm a kecskeméti Bagoly utcai szakrendelőben vágatta ki pár éve ugyanilyen eredményesen. Az orvos nevét nem tudom. Érdeklődni kell, ki vállal ilyet.
2018. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat :)
2018. jan. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!