Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez tüszös mandula gyulladás?...

Ez tüszös mandula gyulladás? Az egyik mandulámon fehér gennyes foltok vannak, és ha nyelek nagyon fáj (jobb mandula), viszont a másiknak semmi baja. Picit meg vagyok fázva, de csak ennyi. És picit fáj a jobb fülem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az bizony.
2010. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen,ez tüszős mandula.Ne várd,hogy magától gyógyuljon,antibiotikum kell rá és tökéletesen ki kell kezelni,mert ha nem,akkor góc maradhat a szervezetedben.
2010. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
igen az, de nekem antibiotikum nélkül múlt el, rengeteg kamillateával és pár Aspirinnel.
2010. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak úgy tudtam hogy az mindkét mandulára kiterjed nem csak az egyikre... de amugy nem vagyok lázas, igaz ma itthon maradtam de nem azért mert annyira rosszul lettem volna. Étvágyam is van és amugy tök jol vagyok, de szerintem ha nem mulik hétfőig megyek orvoshoz. Mi az a góc?
2010. máj. 14. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az bizony, nekem évente kétszer biztosan van...Orvoshoz menj szerintem is,de meleg tea és bármennyire durva piritós!!!! Kellemetlen megenni ilyenkor,mikor fáj, de használ,hidd el.Gyógyulj meg!
2010. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A góc az,amikor úgy érzed,hogy már meggyógyultál,nem fáj már a mandulád(vagy például fogad)de bizony a bacik meg a gyulladás még ott vannak,csak már nem okoznak érezhető tüneteket,viszont a szervezetedet továbbra is támadják,gyengítik az immunrendszered,károsíthatják a szervezet bármely részét,csinálhat a góc csúnya hajhullást,szívizomgyulladást ,bőrbántalmakat és még sorolhatnám.Utólag kikezelni pedig nehézkesebb,mert a góckutatás hosszadalmas dolog,sokszor tetőtől talpig ki kell vizsgálni az embert,hogy az orvos rájöjjön,hol van a gócos terület a szerevezetedben.
2010. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jujj köszi:( hétfőn akkor irány a doki
2010. máj. 14. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Most kell sok jégkrémet enned.
2010. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
most jelenleg tüszös mandula gyulladásom van :S nagyon ritkán szokott lenni utoljára 5éve volt kivetteni nem akarom a mandulám de most strepsil pluszt szedek meg fájdalom csíllapítokat meg tea és méz segít ez nekem vagy ne is reménykedjek.... :S
2010. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!