Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bordaközi ideg gyulladása...

Bordaközi ideg gyulladása volt valakinek? Mennyi időn belül múlt el? Hogy kezelte?

Figyelt kérdés

Nekem ez a gyulladás 2 hónapja tart. Van mikor nem fáj, de egy hirtelen mozdulattal megint elkezd a mellkasom fájni.

Valakinek valami ötlete?



2018. jan. 17. 00:12
 1/9 anonim válasza:
Szia.Nekem volt/van is úgy értem ha rosszul vagy hirtelen mozdulok meg akkor beszur bal oldalt.Mostanaban Hála Isten hogy csak nagyon ritkán fordul elő.Dokim gyulladáscsökkentőt irt fel.Amit nem szedtem be inkább pihentettem,edzés nulla,meg vitamin 1000-rel.Voltam röntgen-en CT-n stb először azt hittem h valami komolyabb..20/F
2018. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Velem is pont ez van. CT, Röntgen, kardiológia semmi. Írtak cataflamot, de nem szedem. De igen ha úgy mozdulok vagy oldalamon alszok akkor fáj, szúr..
2018. jan. 17. 01:15
 3/9 anonim válasza:
Próbáld meg a cataflamot,hat ha segít!
2018. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Milyen tüneteid voltak, hogyan múlt el, meddig tartott? Nem mostani kérdés, de hátha olvasod.
2019. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy múlt el hogy elkezdtem edzeni. És mell edzések után 2-3 napig rosszabb volt, de ahogy fejlődtem úgy el is múlt.
2019. márc. 3. 19:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Rá 1-2 hónapra megszűnt, nem szedtem rá gyógyszert, csak fastum géllel kentem az el lazította.
2019. márc. 3. 19:18
 7/9 anonim válasza:
Szia nekem is kb 2 hónapja tart.. inkább akkor érzem ha megfeszítem a mellkasom akkor középen fáj vagy bal vagy jobb oldalt ..nagyon idegesítő ..neked már elmúlt vagy még tart?
2019. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Jah bocsi láton hogy elmúlt:D nekem is melledzés után qvára fáj másnap..akkir.folytatom énis ha neked így mult el:)

20f.

2019. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom nem mostani de háha segíteni tud valaki. 4 éve vagyok én is ebben . Mellkasi fájdalom,nehéz légzés. 4 bordámon duzzanat érezhető. Röntgen nem mutat semmit. A fájdalom,gyógyszerek hatására sem múlt el.
2022. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!