Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A múlt héten voltam a 12....

A múlt héten voltam a 12. heti UH-on és minden OK volt. Elmentem a védőnőhöz, ő is megpróbálta "behozni" a szívhangot, de nem tudta. Ő nem tulajdonított nagy dolgot az egésznek, de én azóta sík ideg vagyok. Lehet v. Mi baj?

Figyelt kérdés
Monitor nem volt, csak egy alapUH-gép. Ha a 12. hét után v. Mi gubanc lenne lennének jelei? A magzat már 67mm!
2008. szept. 19. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne aggódj, nincsen semmi baj!Nekem is volt olyan hogy a védőnő"bénázott" és nem találta a szívhangot.Ez nem jelent semmit.
2008. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm szívhangot csak a 24.héttől nézett,pont ezért,mert akkor még kicsi és nem könnyű megtalálni,és csak idegeskedne az ember rajta!
2008. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A védőnőknek úgy kéne kezdeni ezt a vizsgálatot:


Kedves anyuka! Megpróbálom meghallgatni a baba szívhangját, de könnyen lehet, hogy nem sikerül. Ilyenkor még nagyon picik a babák, és nehéz megtalálni a szívhangot. Emiatt egyáltalán ne aggódjon, ez nem jelent bajt!


Én is azt ajánlom: ne aggódj!

2008. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok KÖSZÖNÖM!!!!!
2008. szept. 19. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azzal a készülékkel, ami a védőnőknek van csak kb a 19-20. héttől lehet hallani a szívhangot. Tényleg szólnia kellett volna, hogy nem biztos, hogy hallani lehet majd, de attól még minden rendben.
2008. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó nagy idióta a védőnő, ha ilyenkor már szívhangot akar hallgatni!!! Kórházazkban is csaka 20. hét után nézik (én legalábbis 3-ban voltam, sehol nem hallgatták előtte)csak uhon nézik, hogy működik e, de hallgatni csak a 20. hét után szokták. Pont azért, mert kicsi és "erőtlen " még.

Ne félj, semmi baj!!

Amúgy ha nagyobb a baba, akkor sem mindig találja meg a védőnő, vagy a nővér, mert jól el tud bújni, elfordul, elmászik, és nem mutatja a kis szivét:-)

2008. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem írokkal.Ilyen korai terhességi héten képtelenség szívhangot találni. Majd kb. akkor, amikor a babóca el kezd mozogni.
2008. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem 12. heten hallgattak eloszor a korhazban.


vedono huszonikszedik héttől szokta (amikor a babó minimum félidős)


hajaj, nekem még nem probalt szivhangot hallgatni (16,5 hetes vagyok), eddig normalisnak tunt a vedonom, remelem nem fogok csalódni, mert a vedono nagyon sokaig jelen lesz meg a baboca meg az en eletemben.


remelem alkalmi benazasa volt a vedonodnek, es a tobbi dologhoz jol ert, feleslegesen radhozni a fraszt, ejnye. :S

2008. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!