Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zinnat 500 mg tájékoztatójában...

Unikornispata kérdése:

Zinnat 500 mg tájékoztatójában mellékhatásnak hasi fájdalmat is ír. Petefészek körüli alhasi fájdalom is ide tartozhat?

Figyelt kérdés

Urológián októberben voltam,nem volt elváltozás.

December közepén voltam nőgyógyászaton,minden renden volt.

Most heves köhögésre,érdes tüdőre kaptam az antibiotikumot.Tegnap reggel szúrós fájdalmat éreztem,ekkor az ötödik tablettán voltam túl.Ma szintén így ébredtem.Elég kellemetlen,de nem görcsös fájdalom.Most jön a 8.tabletta.Vitzeeletem tiszta,székletem picit világosabb,de ez így is szokott lenni antibiotikumnál nálam.



2018. jan. 22. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is hogy az antibiotikum megterheli a bélrendszered.
2018. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy erről van csak szó.Félek a kövektől,vakbéltől.Mert úgy ugyan az a másik oldalon van,de van egy kanyarulata,mi meg a bal oldalon.Pedig én próbálok vigyázni magamra...Bár tényleg gyanús,hogy az antibiotikum kúra közepén jött elő,talán azt jelzi,hogy tényleg az nem tetszik a szervezetemnek.Főleg,hogy antihisztamint is kaptam...Bizonyára sok a kettő együtt...
2018. jan. 22. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem csak azokat a baktériumokat nyírja ki amik beteggé tesznek, hanem a bélrendszerben élő jótékony hatású baktériumokat is, emiatt felborul a normál bélflóra és előjön a hasfájás, hasmenés stb. Ezért javasolt antibiotikumos kúra esetén probiotikumot is szedni ami "jó bacikat" tartalmaz.
2018. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A doktornő mondta,hogy akkor vegyek probiotikumot,ha panaszom lesz. Így hát eddig nem vettem,most meg már 2 szem van vissza.Azt nem tudtam,hogy szúrós,egyoldali alhasi fájdalmat is okoz,azt tudtam,hogy a bélflórát megbolondítja,de általában jól szoktam bírni.
2018. jan. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!