Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet rosacea, vagy csak...

Lehet rosacea, vagy csak kiszáradt a bőröm?

Figyelt kérdés

Mindig is rendben volt az arcbőröm, egy-két pattanáson kívül semmi probléma nem jeletkezett rajta. Mostanság viszont gyakran kipirosodik, kis piros foltok lesznek az egész arcomon, legfőkébb az orcámon.olyan érzés mintha nagyon ki lenne száradva, ha bekenem hidratáló krémmel nem fáj annyira, de hosszabb távon nem segít

19 éves vagyok csak, azt olvastam a rosacea inkább később szokott jelentkezni, de elég szokatlanul viselkedik a bőröm, nem olyan minta csak a hidegre reagálna így



2018. jan. 24. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem télen folyton nagyon száraz az arcbőröm, hiába kenem, de ilyen piros foltok nem szoktak nekem lenni. Szerintem menj el bőrgyógyászhoz.
2018. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rosacea piros kis gyulladt csomócskák, nem foltok. Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2018. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!