Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy lábon hordtátok ki a tüdőgyulladást, mert nem tudtátok, hogy az?

Figyelt kérdés

40 fokos lázam volt, hánytam, homályosan láttam, köhögtem és nagyon fájt a hátam.

Végig olyan érzésem volt, hogy mintha összeesnék.

Nivel vizsgaidőszak, azt hittem, hogy megfázás, ezért nem mentem orvoshoz, aki amúgy is bunkó.


2018. jan. 27. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoooos!
2018. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre azt hitted megfázás? Nagy észlény lehetsz... Persze, sima nátha, rá se ránts. Dobj be egy aszpirint. És nyugodtan menjél közösségbe, utazz buszon, metrón, ne foglalkozz senkivel. Mekkora bunkó az orvosod, valóban...

Egyetemre már nem olyanok járnak, akiknek van agyuk?

2018. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Múltkor elküldött lázasan, hogy ne akarjak lógni, nem talál bajomat, "értetlenül állok a helyzet előtt".

Ezért nem akartam hozzá menni.

És már jobban vagyok.

2018. jan. 27. 15:20
 4/5 Metionin ***** válasza:

Igen, kétszer is. Először gimis voltam, elmentem orvoshoz meg minden, kiírt 2 hétre szigorú fekvéssel stb. erre hazamentem és anyám kiverte a balhét hogy mit képzelek, nem maradhatok otthon, le fogok maradni, meg fogok bukni stb. Szóval szépen jártam iskolába.

A másodikat egyetem alatt szedtem össze, de az nem volt olyan durva mint az első. Kaptam gyógyszert, beszedtem de közben dolgozni jártam éjszaka mert nem volt kedvem éhen halni.

2018. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez eléggé ismerős, sajnos... 😀
2018. jan. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!